Wnętrze nowoczesnego domu

Piękny dom potrzebuje doskonale urządzonego wnętrza. Ważne jest by wnętrze współgrało z wyglądem zewnętrznym i stylem domu. Zaproszono nas do zaprojektowania wnętrza w nowoczesnym domu pod Warszawą i z radością to zaproszenie przyjęliśmy. Wspaniały, bardzo przestrzenny budynek należało wewnątrz nieco uporządkować by nadać mu ładu i harmonii.

Niezwykle istotnym aspektem było to, by nie zagracić całej przestrzeni. Strefy salonu i części kominkowej płynnie się ze sobą łączą dlatego nie mogły być projektowo postrzegane jako osobne wnętrza. Jednocześnie jednak zależało nam na tym, by delikatnie podzielić te strefy funkcją i sposobem spędzania czasu.

Wnętrze jest nowoczesne. Pięknie prezentuje się w kolorach szarości z uwagą skupioną na doskonałym wyborze drewna zarówno mebli stolarskich jak i krzeseł czy stołu. Pieczołowicie dobrane meble od najwyższej jakości producentów stały się wizytówką domu. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że, meble te są pięknie zaprojektowane i wykonane perfekcyjnie.

Ściany zdobią ekskluzywne winylowe i lniane tapety, które są doskonałym tłem dla pozostałego wyposażenia.

Oświetlenie spełnia podwójną rolę- rolę podstawową jaką jest strefowe oświetlenie poszczególnych części wnętrza jak również rolę dekoracyjną. Lampy wiszące są pewnego rodzaju rzeźbami.

Gabinet jest jednocześnie pokojem do pracy jak i pokojem gościnnym.

We wnętrzu panuje więc atmosfera relaksu, spokoju i wyciszenia. Aura ta sprzyja pracy Inwestorów i z pewnością umili czas aktywności zawodowej.  Gabinet został estetycznie dopasowany do salonu i korytarza. Delikatne formy mebli i oświetlenia podkreślono delikatnymi barwami i eleganckimi tkaninami.Tutaj także oświetlenie sufitowe, w formie kul na długich linkach, pełni również funkcję dekoracyjną.

Wygląd sypialni został dostosowany do istniejącego łózka i szafek nocnych w kolorze złotego dębu. Dębową zabudowę za łóżkiem i za telewizorem schłodziliśmy jasnoszarą tapetą w drobny tekstylny wzór. Dzięki temu powstało nieprzytłaczające ciepłe i eleganckie wnętrze. Elementem dekoracyjnym została lampa stołowa w kształcie zaoblonego walca z przydymionym szklanym kloszem.

 

Więcej na temat projektów pomieszczeń tej inwestycji zapraszamy tutaj:

SALON

GABINET

SYPIALNIA

 

Projekt: TWORZYWO studio
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: okolice Warszawy