oferta

Dzielimy się doświadczeniem.

Bazujemy na naszej wiedzy i doświadczeniu w projektowaniu, a także na bieżących trendach wnętrzarskich i architektonicznych. Niezależnie od rodzaju oferty, naszą współpracę rozpoczynamy od wywiadu z Inwestorem. Jest to najważniejsza część procesu projektowego, która pozwala nam poznać Państwa oczekiwania.

Z troski o Państwa komfort podzieliliśmy naszą ofertę na cztery główne kategorie:

 

Projektowanie wnętrz


Projekt dzielimy na dwa etapy: projekt koncepcyjny stanowiący podstawę do wszelkich dalszych działań oraz projekt wykonawczy zawierający wszystkie informacje potrzebne do wykonania koncepcji w rzeczywistości.

Projekt koncepcyjny opiera się na funkcjonalności projektowanych wnętrz.
Na podstawie wywiadu z Inwestorem oraz wizji lokalnej opracowujemy dwie koncepcje rzutów funkcjonalnych pomieszczeń. Z naszą pomocą Inwestor wybiera jeden z nich. Wytypowany układ funkcjonalny jest podstawą do dalszych działań.
W ramach projektu koncepcyjnego wykonujemy wizualizacje wybranego układu funkcjonalnego z wykorzystaniem różnych materiałów oraz elementów wystroju wnętrza.

Projekt wykonawczy to techniczne opracowanie każdego pomieszczenia z osobna. Rozrysowujemy wszystkie elementy projektu m.in. ściany, podłogi, sufity i meble stolarskie. Taki komplet rysunków jest gotowy do zabrania na budowę.

 

Nadzór i realizacja:


Wszystkim naszym klientom możemy zapewnić również pomoc na etapie realizacji projektu. Istnieją różne warianty współpracy, począwszy od systematycznych wizyt na budowie w ramach nadzoru autorskiego (nadzór autorski ma na celu ocenę spójności pomiędzy realizacją, a założeniami projektu) to zapewnienie kompleksowej obsługi inwestycji poprzez sprawdzonych dostawców.

 

Projekty architektoniczne:


Nasz zespół składa się z dyplomowanych architektów oraz projektantów pokrewnych specjalizacji: konstruktorów, elektryków, projektantów branży sanitarnej. Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu budynków mieszkalnych jednorodzinnych jak i wielorodzinnych, a także usługowych.
Naszym klientom zastanawiającym się nad budową własnego domu opracowujemy kompleksowy projekt wraz z obsługą administracyjną aż do uzyskania pozwolenia na budowę.

 

Home staging:


To profesjonalne przygotowanie nieruchomości wynajem lub sprzedaż. Polega na odpowiedniej prezentacji oraz na pokazaniu potencjału nieruchomości. Celem jest sprzedanie nieruchomości możliwie za jak najwyższą cenę oraz w jak najkrótszym czasie. To seria konsultacji, podczas których doradzamy i dobieramy odpowiednie elementy do wnętrza. Efektem takich konsultacji jest lista elementów wyposażenia do zakupu wraz ze szczegółowym opisem postępowania dla poprawienia wizerunku.

Ofertę podzielono na dwa warianty:
– Diagnoza home staging i raport pisemny
– Diagnoza home staging i raport pisemny,  nadzór i wdrożenie zaproponowanych zmian, profesjonalna sesja zdjęciowa nieruchomości oraz przygotowanie oferty nieruchomości.

 

Zespół: