Restauracja Sushi

Kochamy sushi! A jeszcze bardziej kochamy je jeść w pięknym i przyjemnym wnętrzu.

Zarówno nam, jak i Właścicielom DOKKU Sushi Bar zależało na stworzeniu miejsca przyjaznego rodzinie i doskonałego na spotkanie biznesowe. Dla nas recepta była jedna- w nowoczesny sposób wykorzystać naturalne, szlachetne materiały i połączyć je z prostotą i surowością nowoczesności. To miało być miejsce świeże, ale nie zimne (co często kojarzy się z nowoczesnym wnętrzem). Efekt tych rozważań jest powalający!

4_960px

(…) miejsce przyjazne rodzinie i doskonałe
na spotkanie biznesowe.

6_960px

Podłoga w kolorze ciemnego i jasnego brązu wykonana jest ze specjalnego materiału przypominającego drewno (nie panele). Świetnie sprawdza się we wnętrzach publicznych np. w restauracjach bo nie niszczy się jak naturalne drewno. Ściany i sufity malowane lub obłożone płytą OSB. Do tego czarne linki biegnące wzdłuż ścian i sufitu obu sal restauracji. Wiszące przepiękne lampy
w kolorze rdzy i czerni oraz powiększające przestrzeń lustra- tylko tam gdzie to konieczne. Wisienką na torcie są meble, szczególnie bardzo wygodne i praktyczne krzesła, które dodały smaku zaaranżowanej przestrzeni.

3_960px

2_960px

Zwieńczeniem podróży po sali jest długi prostokątny stół, który z radością zbierze dużą rodzinę na niedzielny obiad czy urodzinową kolację. Nie zapomnieliśmy też
o najmłodszych. Dla nich jest „kącik malucha” z przestrzenią do zabawy na bezpiecznej podłodze oraz stolikiem i tablicą do rysowania mazakami.

Pyszne sushi, pyszne wnętrze!
Czego chcieć więcej?

 

Projekt: TWORZYWO studio
Inwestor: DOKKU Sushi Bar
Lokalizacja: Kiekrz, pod Poznaniem