Mocny akcent – mieszkanie

W mieszkaniu Basi i Tomka ujarzmiliśmy wiele skrajności. Poproszono nas
o zaprojektowanie mieszkania z mocnymi akcentami kolorystycznymi i graficznymi. Basia jest fanką marokańskich wzorów i dekorów na płytkach. Jako, że najważniejsze są dla nas pragnienia naszych Klientów, daliśmy Basi to o czym marzyła.

(…) daliśmy Basi to o czym marzyła.

Mieszkanie jest nieduże natomiast potrzeb jest sporo. Należało pomieścić wiele funkcji w mikroskali. Korytarz, salon i kuchnia przenikają się dzięki łącznikowi jakim jest regał na książki. Prosta Kuchnia w stylu skandynawskim wnika do salonu jadalnianym rozkładanym stołem.

3

Zielona ściana skrywa w sobie drzwi do szafy i drzwi do łazienki – wysokie na całe pomieszczenie, pozwalają na spójne przejście
koloru na całej powierzchni i są nowoczesnym
akcentem aranżacji wnętrza.

Mocnym akcentem kolorystycznym, o który prosili mieszkańcy stała się zielona ściana na przeciwko sofy. W ścianie tej znajdują się białe przeszklone drzwi do sypialni, które optycznie powiększają przestrzeń niewielkiego salonu. Co więcej, zielona ściana skrywa w sobie drzwi do szafy i drzwi do łazienki – wysokie na całe pomieszczenie, pozwalają na spójne przejście koloru na całej powierzchni i są nowoczesnym akcentem aranżacji wnętrza. Elementy wyposażenia dobrano tak, by nie zatłoczyły mieszkania. Dobraliśmy fotel i stół o lekkiej formie oraz rozkładaną sofę w razie pojawienia się gości. W mieszkaniu jest nowocześnie, świeżo i przytulnie.

Więcej na temat projektów  pomieszczeń tej inwestycji zapraszamy tutaj:

ŁAZIENKA

 

Projekt: TWORZYWO studio
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Warszawa