Industrialny dom

Dom po naszej przebudowie całego wnętrza. Pierwotnie mało praktyczny budynek z wieloma niekorzystnymi rozwiązaniami przestrzennymi. Zastaliśmy ogromną powierzchnię lecz totalnie niewykorzystaną i źle rozplanowaną. W ruch poszło wiele ścian działowych, schody zostały przeprojektowane tak, by było wygodne
i bezpieczne. Okna elewacji frontowej zmienione by dać więcej światła do wnętrza oraz by poprawić estetykę elewacji co nie jest bez znaczenia zarówno dla samej nieruchomości jak i dla okolicy.

Dom zyskał gabinet i większą toaletę na parterze, Kuchnia powiększyła się o 25% a przedsionek zyskał garderobę na odzież wierzchnią. Zaplanowaliśmy dużo miejsca do przechowywania bez pomniejszania przestrzeni. Na piętrze zamiast
3 pokoi rozplanowaliśmy 4 bardzo wygodne pokoje z garderobami, dodatkową garderobę ogólnodostępną z korytarza oraz przestronną łazienkę.

Wnętrze w klimacie nawiązującym do industrialu. Dużo cegły, kamienia i drewna. Sielski klimat  zachęcający do wypoczynku to idealna przestrzeń dla dużej rodziny. Duży stół w typie wielkiej ławy, belki nastropowe z rozbiórki starej stodoły, puszysta sofa modułowa skierowana w różne strony domu i huśtawka ze sznurka.
A w kuchni… wyspa. Magiczne miejsce do aktywnego spędzania czasu z dziećmi przy wspólnym pichceniu przepysznych dań.

Przytulny, miły i bezpieczny dom bo taki właśnie powinien być.

 

Więcej na temat projektów pomieszczeń tej inwestycji zapraszamy tutaj:

SYPIALNIA

SALON I KUCHNIA

ŁAZIENKA

ŁAZIENKA – MAŁA

 

Projekt: TWORZYWO studio
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: okolice Warszawy