Łazienka skąpana w zieleni

Łazienka na parterze domu często pełni także funkcję łazienki dla gości. Z tego względu warto wyposażyć ją nie tylko w toaletę, ale także w wygodny prysznic.
W domu Agaty i Maćka, łazienka ta pełni także funkcję pralni. Znajduje się tam pralka i suszarka automatyczna. Połączyliśmy tam zatem wiele bardzo odmiennych od siebie funkcji. Najważniejsze było to, by nie zatracić efektu „wow” na wejściu, by użytkownik przestrzeni czuł, że jest w wyjątkowym otoczeniu. Udało się to uzyskać za pomocą szerokiego lustra i długiej wiszącej szafki pod lustrem ze stojącą umywalką w rustykalnym stylu.

Wnętrza całego domu zaprojektowaliśmy w stylu zbliżonym do prowansalskiego, dlatego łazienka na parterze swoją stylistyką także musiała współgrać z resztą domu. Z tego względu wybraliśmy piękne marokańskie zielone płytki zwieńczone ceramicznymi wałkami. Ściany zaś zostały pomalowane farbą zmywalną w kolorze pastelowej zieleni, która doskonale dopełniła całości. Funkcję pralni schowaliśmy w meblach do zabudowy, a zsyp z łazienki znajdującej się na piętrze został połączony bezpośrednio z łazienką na dole. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą biegać z praniem po schodach.

Wygoda, komfort i piękno!

Więcej na temat projektów  pomieszczeń tej inwestycji zapraszamy tutaj:

ŁAZIENKA

SYPIALNIA

KUCHNIA

SALON Z JADALNIĄ

STREFA WEJŚCIA I HOL

 

Projekt koncepcyjny: TWORZYWO studio
Projekt wykonawczy: TWORZYWO studio + Paulina Kałużna
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: okolice Warszawy