Elegancki apartament

Kolejne super zadanie, super wykonane przez zespół TWORZYWA przy współpracy z Pauliną Kałużną. Zaprojektowaliśmy wnętrze apartamentu dla rodziców naszego Klienta. Wyzwanie niebywałe ponieważ należało spełnić oczekiwania nie tylko Inwestora, ale przede wszystkim przyszłych mieszkańców apartamentu. Wszystko wyszło wspaniale, pękamy z dumy!

Kolorystyka subtelna, dość skandynawska: błękity, ciepłe drewno, cytrynowa żółć połączone z czarnymi detalami i bielą.

Mieszkanie miało być ciepłe, przytulne i eleganckie. Jako że mieszkańcy są obywatelami Kanady prosili, by w projekcie zawrzeć sporo naturalnego drewna. Przystali na wykorzystanie naszego rodzimego dębu. W projekcie bardzo istotne były zastosowane materiały (szlachetne kamienne blaty, dębowe podłogi
i fronty mebli do zabudowy, wielkoformatowe płytki najwyższej jakości). Nie mniej istotne były szczegóły takie jak wielkości płytek (w kuchni zastosowaliśmy płytki
o wymiarze 180x60cm!) ich faktura i odcień bieli, armatura włoskich projektantów oraz włoskie meble.

Wśród standardowych sprzętów kuchennych i łazienkowych znalazły się takie niezwykłości jak lodówka na wino (białe i czerwone), małe spa (prysznic z biczami wodnymi i sauną), elektronicznie sterowane zasłony i ukryty w zabudowie biokominek.

Tak powstał projekt nowoczesny, bardzo wygodny i przytulny.

By zachować spójność estetyczną postawiliśmy sobie za cel ukrycie wszystkich elementów instalacji. Dlatego klimatyzatory zostały ukryte w zabudowie meblowej lub w sufitach podwieszanych. Dzięki temu nic nie widać, a w apartamencie zawsze jest świeżo i przyjemnie.

Kolorystyka subtelna, dość skandynawska: błękity, ciepłe drewno, miodowa żółć połączone z czarnymi detalami i bielą.

Tak powstał projekt nowoczesny, bardzo wygodny i przytulny.

 

Projekt: TWORZYWO studio + Paulina Kałużna
Zdjęcia: Jacek Gadaj
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Łódź